Yiwu štěstí zboží řemesel Co., Ltd. byla založena v 2009.It se nachází v Yiwu-a město proslulé mezinárodní trade Martu, která je na trhu mordernized.

Jsme firma specializující se na export různých řemesel. Mezi naše hlavní výrobky patří

---umělé květiny svatební

---normální dekorace umělé květiny

---Svatební květinový stojan

---jiné položky použité v svatební

---indoor ourdoor dekorace položky a

Kromě toho nad hlavní produkty, naše společnost také spoléhá na bohaté informace a logistické prostředky udělat dobrou práci v agent pro zahraniční zákazníky. Jen proto, že dobré umístění blízko Yiwu mezinárodní trh můžeme najít téměř všechno, co v různé kvalitě s konkurenceschopnou cenu. Máme možnost najít a koupit něco pro odběratele v Yiwu.

Naše výrobky se vyvážejí do Evropy, jihovýchodní Asii, na Středním východě, Asiia a dalších zemí. Naše společnost se snaží dlouhodobě podnikání se zákazníky s dobrou cenu, dobrá kvalita a profesionální služby. Většina našich spotřebitelů využívat naše produkty a opakovat objednávky od nás.

Držíme, "zákazníci nejprve setrvával" jako naše obchodní filozofie, poskytující vysoce kvalitní služby pro všechny zákazníky. Jsme upřímně těším na přátelé a založení veselá a dlouhé období podnikání s zákazníků po celém světě. Vítejte na našich stránkách. Vítejte na nás obrátit. Váš dotaz bude vysoce ocenil!